Air Conditioner Indoor Unit Fan Motor ZKFP-20-8-125 DC310V 25W 1350r/min Conditioning Parts
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
02
quantity
Product details
Category
Motors==========Hign-concerned Chemical : NoneModel Number : ZKFP-20-8-125Type : Fan MotorApplication : HomeType : Air Conditioner PartsName : Air Conditioning Motor WZDK20-38G (ZKFP-20-8-6) Brushless Fan Motor, 20W Inverter Air Conditioner Brushless Motor for Central air Conditioner, CCW 1300rpm DC280V 0.10A
  • Motors